Vyzvi srdce k pohybu 2019

Vytlačiť

Ilustračný obrázokCelonárodná kampaň na zvýšenie pohybovej aktivity dospelej populácie 25.3. - 16.6.2019. Máte nad 18 rokov? Prekonajte pohodlnosť - vyhráte zdravie. Zapojte sa do súťaže o hodnotné ceny od našich sponzorov!

Mnohí dospelí ľudia v našej krajine vedú sedavý spôsob života. Nedostatok pohybovej aktivity sa podieľa významnou mierou na zvyšovaní chorobnosti a úmrtnosti na chronické ochorenia, ako sú ateroskleróza so všetkými jej dôsledkami, vysoký krvný tlak, nadváha a obezita, cukrovka 2. typu, niektoré druhy rakoviny, ochorenia a funkčné poruchy pohybového ústrojenstva.

 

Cieľom kampane je povzbudiť formou súťaže čo najviac ľudí, aby zaradili do svojho voľného času každodenne aspoň 30 minút pohybových aktivít a žili zdravšie. Účastníci našej súťaže v uplynulých ročníkoch významne zvýšili svoju aktivitu, mnohí z nich zhodili nadbytočné kilogramy a väčšina sa vďaka pravidelnému pohybu začala cítiť lepšie!

Kampaň sa koná pod záštitou ÚVZSR a kancelárie WHO na Slovensku.

Venujte sa vo svojom voľnom čase pohybovým činnostiam minimálne počas 4 týždňov za sebou od 25. 3. 2019 do 16. 6. 2019. Potrebné je každý týždeň venovať pohybu najmenej 210 minút a mať pohybovú aktivitu aspoň v 4 dňoch. 

Materiály na stiahnutie:

Účastnícky list (.pdf 663 kB)

Plagát (.pdf 203 kB)

Buy cheap web hosting service where fatcow web hosting review will give you advices and please read bluehost review for more hosting information.

Ověřit CSS! Valid XHTML 1.0 Transitional [Valid Atom 1.0] Level Triple-A conformance, 

        W3C WAI Web Content Accessibility Guidelines 2.0

Free Joomla Templates designed by Web Hosting Top